Wizualizacje

Przedstaw klientom Twoją wizję

 

Powszechnie wiadomo, że trudno sobie wyobrazić koncepcję wnętrza przedstawionego tylko i wyłącznie za pomocą rysunków technicznych. Oczywiście rysunek techniczny jest niezbędny na etapie projektowania i ustalania konkretnych szczegółów. Ale nic nie jest w stanie zastąpić fotorealistycznej wizualizacji. Wykorzystując programy do wizualizacji można dowolnie zmieniać koncepcję i szybko obejrzeć wyniki bez narażania się na niepotrzebne koszty. Istnieje możliwość sprawdzenia, czy aktualne rozwiązanie spełnia nasze oczekiwania, czy też należy zmienić elementy wyposażenia, kolorystykę wnętrza lub oświetlenie.

Dla osób bardziej wymagających oprócz wizualizacji sceny w jednym konkretnym ujęciu proponujemy wykonanie animacji, panoramy lub wirtualnego spaceru po całym mieszkaniu.

Ponieważ nie wszyscy producenci udostępniają biblioteki oferowanych produktów, przedstawione wizualizacje  mogą się nieznacznie różnić od zrealizowanych projektów. Dla zainteresowanych klientów istnieje możliwość wykonania projektu dowolnego elementu wyposażenia, który może zostać umieszczony w projekcie wizualizacji.

 

Zwiedzaj wirtualne mieszkanie - spacer 3D (VR)        

Klikaj na migające "hot spoty" aby znaleźć się w wybranym pomieszczeniu. W lewym górnym rogu wizualizacji znajduje się plan mieszkania ( trzeba kliknąć na odpowiedni przycisk w dolnej części wizualizacji aby go uwidocznić ). Na planie pokażą się dodatkowe "hot spoty" oraz "radary" przy aktualnie wybranych punktach obserwacji. "Radary" przedstawiają aktualny kierunek obserwacji a kliknięcie w dowolny "hot spot" na planie powoduje przejście do wskazanego pomieszczenia. Aby wrócić do widoku z zewnątrz trzeba kliknąć na "hot spoty" na drzwiach wyjściowych w przedpokoju lub na balkonie ( plan mieszkania ).

Spacer można przeglądać również w trybie VR lub pełnoekranowym. Aby przejść do wybranego trybu należy kliknąć w odpowiedni przycisk sterujący - wyjście z trybu pełnoekranowego po ponownym kliknięciu w przycisk do przejścia w tryb pełnoekranowy lub przycisk "Esc" klawiatury. Nawigacja w czasie spaceru przyciskami sterującymi, za pomocą myszki. lub przyciskami: prawo, lewo, góra, dół, "+", "-" - klawiatury.

 Ta witryna korzysta z plików cookie, m.in. do prawidłowej obsługi kont użytkowników. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zamykam

Podaj adres e-mail