Wirtualne spacery

Najlepsza forma prezentacji Twojej oferty

Wirtualne wycieczki i panoramy sferyczne to obecnie najnowocześniejsze formy prezentacji Firm w internecie. Coraz częściej stanowią one ciekawy sposób prezentacji interesujących obiektów, miejsc turystycznych, handlowych oraz usługowych. Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy szukają innowacyjnego sposobu promocji oferujemy wykonanie wspomnianych wyżej prezentacji.

Wszystkie panoramy sferyczne mogą być wykonywane w technice HDR - High Dynamic Range. Technika ta pozwala na wierne oddanie detali i szczegółów w cieniach i intensywnie oświetlonych miejscach. HDR bardzo dobrze sprawdza się w przypadku panoram wykonywanych w pomieszczeniach, charakteryzujących się zazwyczaj nierównomiernym oświetleniem.

Oferujemy:

- przygotowanie i montaż panoram sferycznych 360° *) wykonanych we wskazanych przez Klienta lokalizacjach,
- zestawienie wcześniej wykonanych panoram w wirtualne spacery,
- rozbudowę funkcjonalną panoram i wirtualnych spacerów z wykorzystaniem opcji dodatkowych. 
__________________________________________________________
*) - wykonujemy również panoramy cząstkowe, gigapanoramy,
- jako jedna z niewielu firm, wykonujemy również panoramy stereoskopowe - z możliwością wyświetlania przy użyciu google cardboard (również urządzenia kompatybilne, np. Samsung Gear VR) lub jako anaglif.


Opcje dodatkowe: 

- narracja,
- odtwarzacze mediów,
- animacje,
- plany i schematy pomieszczeń,
- mapy zintegrowane z usługą "OpenStreetMap" lub Bing Maps" 
- radary,
- hot spoty,
- rozwijane listy panoram

 Dla każdego klienta oferta przygotowywana jest indywidualnie, tak aby była ona jak najbardziej dostosowana do jego potrzeb. Cena zamówienia uzależniona jest od ilości panoram w zestawie, miejsca i czasu realizacji zlecenia oraz wybranych opcji dodatkowych.
Cechuje nas nieszablonowe podejście do tematu i profesjonalizm ukierunkowany na potrzeby każdego Klienta. Nowoczesne zaplecze techniczne i zdobyte doświadczenie pozwala zaoferować wysoką jakość usług.

 

 Panorama cząstkowa - 156.917.660 pikseli

Ta witryna korzysta z plików cookie, m.in. do prawidłowej obsługi kont użytkowników. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zamykam

Podaj adres e-mail